fbpx

Wiosenny Dzień Otwarty w Cichej Dolinie

7 maja, 2021

Wiosenny Dzień Otwarty

Choć kwiecień był wyjątkowo chłodny, maj zapowiada się gorąco… przynajmniej jeśli chodzi o oferty domów w Cichej Dolinie. Umów się już dziś na wizytę w naszym nowym domu pokazowym podczas Wiosennego Dnia Otwartego i przekonaj się, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie.

Cicha Dolina II to 22 domy z ogrodami położone w Zawadach – spokojnej i zielonej części Wilanowa. W naszej ofercie znajdziecie zarówno budynki z wydanym już pozwoleniem na użytkowanie (gdzie zaraz po zakupie możecie rozpocząć przygotowania do przeprowadzki), jak i takie, których budowa zakończy się za kilka miesięcy. 

Co ważne, jeśli zdecydujesz się na odwiedziny na naszym osiedlu podczas Wiosennego Dnia Otwartego, 15 maja 2021 roku, będziesz mieć okazję zwiedzenia naszego nowego domu pokazowego. Budynek urządzony w standardzie Premium Plus pokaże Ci, jak w praktyce może wyglądać Twój przyszły dom.

W związku z sytuacją pandemiczną prosimy o wcześniejsze umawianie się na indywidualne oglądanie domu pokazowego o konkretnej godzinie pod numerem telefonu +48 798 211 911. W przypadku braku wolnych miejsc, umówimy inny, dogodny termin. Jednocześnie informujemy, że 15 maja nie będzie możliwości wejścia do domu pokazowego bez wcześniejszej rezerwacji.

Zapisz się już dziś, by 15 maja obejrzeć swój przyszły dom!