fbpx

Lokalizacja osiedla domów Cicha Dolina na Warszawskim Wilanowie

Idealne miejsce dla rodzin

Cicha Dolina to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jest tu spokojnie, kameralnie i cicho (stąd nasza nazwa), a jednocześnie, aby dostać się do kluczowych punktów miasta nie trzeba stać godzinami w korkach.

Zawady to zaciszna część Wilanowa i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Liczne place zabaw, przedszkola państwowe i prywatne, duże boisko Orlik, korty tenisowe czy klub golfowy – zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli tu przestrzeń do aktywnego wypoczynku.

Działa tu też Plac Vogla – niedawno otwarte centrum handlowo-usługowe oraz inne sklepy, apteka, restauracja i kawiarnia, centrum wellness oraz fitness. Bliskość Wisły i plaży, a także ścieżki rowerowe również nie pozwoli na nudę.

Zamiast jednak wierzyć nam na słowo, odwiedź nas i przekonaj się sam, jak komfortowo można mieszkać w Warszawie!

Nowe osiedle Wilanów – Cicha Dolina

Nowe domy na sprzedaż obok osiedla Zawady w inwestycji Cicha Dolina to wyjątkowa lokalizacja dla wszystkich miłośników mieszkania na obrzeżach Warszawy, ale czerpania ze wszystkich udogodnień jakie serwuje stolica. Inwestycja w Wilanowie pozwoliła nam zachować komfortowe połączenie z centrum miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnymi samochodami. W Cichej Dolinie obok osiedla Zawady nie utkniesz w korkach dojazdowych do miasta, ale nie będziesz cierpieć z powodu nadmiaru spalin czy hałasu. Nowe inwestycje Warszawa Wilanów doskonale komponują się architektonicznie z okolicznymi osiedlami Miasteczko Wilanów i osiedlem Zawady, ale jednocześnie dość naturalnie prezentują się na tle niezagospodarowanych terenów naturalnych wzdłuż brzegu Wisły, objętych programem ochronnym Natura 2000.

Wybierz osiedle Cicha Dolina – nową inwestycję warszawską w spokojnej okolicy Wilanowa, zlokalizowaną niedaleko Wisły, wśród natury, pełną dobrej zabawy, punktów usługowych i atrakcji dla całej rodziny.