fbpx

Cicha Dolina II to drugi etap cenionej na warszawskim rynku inwestycji

Cicha Dolina to 58 domów szeregowych umiejscowionych w 16 budynkach w spokojnej części Wilanowa – Zawadach. Otoczenie zieleni, bliskość obiektów handlowych, kulturalnych, edukacyjnych oraz sportowych sprawiły, że od wielu lat okolica ta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących miejsca na dom z ogrodem i biorącym pod uwagę bliskość najważniejszych punktów Warszawy.

Jesteśmy dumni, że swoje miejsce na ziemi w Cichej Dolinie znalazło już kilkadziesiąt rodzin. Po wybudowaniu pierwszych 36 domów, zdecydowaliśmy, że kolejne 22 powstaną według innego projektu – odważniejszego i bardziej nowoczesnego. Dołożyliśmy wszelkich starań, by mimo rozrostu osiedla zachowało ono swój kameralny charakter i niepowtarzalny klimat. Cicha Dolina II ma być przede wszystkim dobrym miejscem do życia. Miejscem, gdzie będziecie się czuli u siebie.


idealne domy
Dwa etapy tej samej inwestycji – Cicha Dolina

Niezmienna jakość i nowoczesny design

Spokojna okolica, przyjaźni sąsiedzi, wygoda i jakość – czy potrzeba czegoś więcej, by opisać idealny dom? Wszystko to znaleźć można było w Cichej Dolinie od lat. Tworząc drugi etap inwestycji postanowiliśmy dodać do tego nowoczesny design. Minimalistyczna, elegancka bryła idealnie oddaje ducha współczesności i oferuje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Jesteśmy dumni, bo udało się nam stworzyć miejsce, w którym szybko poczujesz się, jak w domu. Mimo nowoczesnego charakteru uniknęliśmy tu budynku bez duszy.


Znajdź dom dla siebie

Czy to miejsce dla Twojej rodziny? Nie podejmiemy tej decyzji za Ciebie, ale z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i oprowadzimy Cię po naszym osiedlu. Nasi mieszkańcy są tu szczęśliwi i chcemy, by Ci, którzy do nich dołączą także znaleźli tu swoje miejsce na ziemi.

Masz pytania? Wątpliwości? A może po prostu chcesz zobaczyć nasze osiedle, zwiedzić w pełni urządzony dom pokazowy i samemu przekonać się, czy warto tu zamieszkać? Zadzwoń do nas pod numer: +48 798 211 911. Kto wie, może wkrótce zostaniemy sąsiadami…