fbpx

Poczuj się w Cichej Dolinie jak w domu

15 kwietnia, 2021

Nowy dom pokazowy

Szukasz komfortowego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Pragniesz mieszkać w spokojnej okolicy ale jednocześnie blisko centrum miasta? Marzysz o ogródku i bezpiecznym miejscu do zabawy dla Twoich dzieci? Dobrze trafiłeś! Odwiedź Cichą Dolinę 24 kwietnia a przekonasz się, że wcale nie musisz wybierać pomiędzy komfortem a dobrą lokalizacją.

Cicha Dolina II to 22 domy z ogrodami położone na Zawadach, w spokojnej i zielonej części Wilanowa. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało 36 domów, w których mieszka dziś ponad 100 osób. Miejsce jest więc sprawdzone, a domów na tyle mało, by zachować kameralny charakter Cichej Doliny.

Sobota, 24 kwietnia, to nie tylko Dzień Otwarty, ale też premiera nowego domu pokazowego. Przekonaj się jakie możliwości aranżacyjne daje Cicha Dolina. Poznaj nasz dom wykończony w standardzie Premium Plus. Da Ci on wyobrażenie rzeczywistej wielkości Twojego przyszłego domu. Zapewniamy, że pozostanie w Twojej pamięci na bardzo długo.

W związku z sytuacją pandemiczną prosimy o wcześniejsze umawianie się na indywidualne oglądanie domu pokazowego o konkretnej godzinie pod numerem telefonu +48 798 211 911. W przypadku braku wolnych miejsc, umówimy inny, dogodny termin. Jednocześnie informujemy, że 24 kwietnia nie będzie możliwości wejścia do domu pokazowego bez rezerwacji.

Do zobaczenia w Cichej Dolinie. Zapisz się już dziś!