fbpx

Kup nowy dom gotowy do zamieszkania – wykończony w standardzie Premium Plus za 1 999 000 zł

Kup nowy dom gotowy do zamieszkania – wykończony w standardzie Premium Plus za 1 999 000 zł

23 września, 2021

dom gotowy do zamieszkania

CO OZNACZA WYKOŃCZENIE PREMIUM PLUS?

Dom pokazowy został przez naszych architektów zaprojektowany tak, by podkreślać wszystkie zalety naszego osiedla. Mamy tu więc do czynienia z perfekcyjnym wręcz wykorzystaniem przestrzeni i meblami, które podkreślają jej charakter. Większość z nich była tworzona na zamówienie, część nawet sprowadzana z zagranicy. Nie jest to coś, co kupić można w sieciówce – to widać już na pierwszy rzut oka i czuć w codziennym użytkowaniu. Wszystkie zastosowane tu rozwiązania łączy trwałość, ergonomia i elegancja.

Jakość widać też w łazienkach czy kuchni. Zastosowanie w nich materiałów i urządzeń najwyższej klasy gwarantuje, że będą działać niezawodnie przez długie lata. Jeśli połączymy to z przemyślanym projektem, otrzymujemy dom, w którym aż chce się zamieszkać. 

Aby przekonać się, w jakim standardzie wykończony jest nasz dom pokazowy, nie wystarczy zobaczyć zdjęcia wnętrza – podkreśla Mirosław Wojtas. – Dopiero na żywo widać, co znaczy w praktyce PREMIUM PLUS w Cichej Dolinie – dodaje.

GOTOWY DO ZAMIESZKANIA DOM Z RYNKU PIERWOTNEGO

Decydując się na zakup domu pokazowego w Cichej Dolinie otrzymujesz w pełni umeblowany, wykończony dom pokazowy. Możesz wprowadzić się więc tu z dnia na dzień. Nadal jednak masz do czynienia z domem z rynku pierwotnego. Czy ma to aż tak duże znaczenie? Okazuje się, że tak. 

Zakup domu z rynku pierwotnego nie jest bowiem obarczony obowiązkiem zapłaty podatku od czynności cywilno-pranych (PCC). Jego wysokość to 2%. Niby niewiele, ale gdy pomnożymy to przez wartość domu, okazuje się, że zaoszczędzimy kwotę całkiem mocno odczuwalną dla domowego budżetu.

Fakt, że mówimy o rynku pierwotnym ma też znaczenie, gdy myślimy o możliwych remontach i awariach. Na nowy dom otrzymujemy gwarancję i rękojmię. Mamy więc pewność, że gdyby w domu pojawiły się jakieś problemy, nie zostaniemy z nimi sami. Decydując się na nowy dom powinniśmy zresztą mieć kilka lat spokoju od remontów i poprawek. W przypadku domu z rynku wtórnego, zawsze musimy być gotowi, że bardzo szybko ujawni się jakiś problem wymagający pilnego remontu. 

Zakup domu pokazowego ma więc sporo zalet. Mirosław Wojtas podkreśla jednak, że poza czynnikami zdroworozsądkowymi, przy zakupie domu dochodzą jeszcze emocje. – Warto odwiedzić nasz dom pokazowy, by przekonać się, czy poczujecie, że to właśnie Wasze miejsce na ziemi – dodaje. 

Chcesz odwiedzić Cichą Dolinę? Umów się na wizytę za pomocą naszej strony internetowej lub po prostu zadzwoń pod numer 798 211 911.